Reklama

Artykuły do tagu: Centrum

Ruszą szlakiem kulinarnych specjałów
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w sobotę (14.05) o godzinie 15.00 na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie.
Z myślą o producentach żywności
Trwa budowa Powiatowego Centrum Przesiadkowego. Powiat planuje także modernizację budynku po byłym dworcu PKS, a w nim maja się znaleźć m.in. miejsca sprzedaży lokalnych producentów żywności.
Co dzieje się na byłym dworcu PKS? [ZDJĘCIA]
50 procent - na tyle zaawansowanie prac przy budowie Powiatowego Centrum Przesiadkowego w Piotrkowie szacują wykonawcy inwestycji. Istnieje duża szansa, że z nowego dworca będziemy mogli korzystać już w wakacje.
Nabożeństwo w centrum dla uchodźców
W piotrkowskim centrum dla uchodźców zlokalizowanym w halach przy ul. Dmowskiego odbyło się nabożeństwo prowadzone przez ks. Jana Jakimiuka z cerkwi pw. Wszystkich Świętych.
Rozpoczyna się budowa Powiatowego Centrum Przesiadkowego
Będą utrudnienia dla podróżujących i przewoźników w okolicach byłego dworca PKS w Piotrkowie Trybunalskim. Rozpoczyna się wyczekiwana szczególnie przez pasażerów, jak i kierowców pojazdów transportu zbiorowego inwestycja, dzięki której zdecydowanie poprawią się warunki, bezpieczeństwo, komfort obsługi. Poza tym uruchomiona zostanie informacja pasażerska dla osób codziennie dojeżdżających do Piotrkowa.
PCMD oddaje przychodnie w powiecie. Co z opieką dla mieszkańców?
Rada Powiatu Piotrkowskiego podjęła decyzję o reorganizacji Powiatowego Centrum Matki i Dziecka. W praktyce oznacza to likwidację czterech publicznych przychodni na terenie powiatu. Czy mieszkańcy regionu zostaną bez podstawowej opieki zdrowotnej?
Centrum Prasowe PAP z najnowocześniejszym centrum konferencyjnym w Warszawie
Centrum Prasowe PAP to unikalne miejsce, zlokalizowane w samym centrum Warszawy, wykorzystujące najnowocześniejsze narzędzia multimedialne do organizacji konferencji prasowych, debat i webinarów. Wyspecjalizowany zespół profesjonalistów do spraw produkcji i obsługi technicznej zapewnia przygotowanie wydarzeń oraz dystrybucję treści na najwyższym światowym poziomie.
Nowa wystawa w Centrum Idei Ku Demokracji
"nie tylko Frasobliwy...wizerunki Chrystusa we współczesnej sztuce ludowej" - taki tytuł nosi wystawa, którą można oglądać w Centrum Idei Ku Demokracji. W poniedziałek odbył się wernisaż wystawy.
Świat na stropie malowany
Na pierwszy w tym roku spacer turystyczny po Piotrkowie zaprasza Centrum Informacji Turystycznej. "Świat na stropie malowany" to wyjątkowa wycieczka po Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej.
„Nie tylko Frasobliwy. Wizerunki Chrystusa we współczesnej sztuce ludowej województwa łódzkiego” - taki tytuł nosi wystawa, którą od poniedziałku będzie można oglądac w Centrum Idei ku Demokracji.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat