Advertisement

Artykuły do tagu: CBA

Lekarze zatrzymani przez CBA. Śledztwo prowadzi piotrkowska prokuratura
Sześć osób, w tym czworo lekarzy zatrzymanych przez CBA w sprawie nieprawidłowości przy refundacji środka dietetycznego dla niemowląt. Śledztwo w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim.
Biznesmeni zatrzymani przez CBA z zarzutami
Trzech piotrkowskich biznesmenów zatrzymanych we wtorek przez CBA usłyszało prokuratorskie zarzuty. Zostali jednak zwolnieni za wysoką kaucją.
Piotrkowscy przedsiębiorcy zatrzymani przez CBA
Trzej piotrkowscy przedsiębiorcy zostali zatrzymani przez CBA. Piotrkowianie, by uniknąć opodatkowania, wykorzystywali fundusz inwestycyjny, współpracując z kancelarią podatkową. Szkody w mieniu Skarbu Państwa to co najmniej milion złotych. Łącznie zatrzymano osiem osób.
Bartłomiej M. zatrzymany przez CBA
Bartłomiej M., były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej i były szef powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne - podaje Wydział Komunikacji Społecznej CBA.
CBA w najbogatszej polskiej gminie
Zarzuty dla b. prezesa Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów i członków zarządu. Bezprawne ominięcie tzw. ustawy kominowej - 600 tys. zł odszkodowania za odejście ze stanowiska szefa fundacji.
Strażnicy brali łapówki?
Trzech strażników miejskich oskarżonych o łapówki. Przed sądem w Piotrkowie toczy się ich sprawa. Mężczyźni mieli odstąpić od wypisania mandatów w zamian za przyjęcie korzyści majątkowej w kwotach 50, 20 i 20 złotych.
Zarzuty dla dyrektor radomszczańskiego PUP
Centralne Biuro Antykorupcyjne w poniedziałek zatrzymało dyrektor radomszczańskiego Powiatowego Urzędu Pracy Zofię O. CBA podejrzewa, że w zamian z korzyści majątkowe kobieta pozytywnie rozpatrywała wnioski o uzyskanie środków będących w dyspozycji urzędu przeznaczonych na walkę z bezrobociem.
Czyj interes reprezentowany jest w tej szkole?
- Czyj interes reprezentuje dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie? Szkoły publicznej, którą kieruje, czy prywatnych szkół Gabor? - pyta zwolniony z ZSP nr 4 nauczyciel, który właśnie wygrał z dyrektorką sprawę w sądzie.
Co CBA znalazło w piotrkowskim Ośrodku Sportu?
Centralne Biuro Antykorupcyjne kontrolowało Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie przez kilka miesięcy, dokładnie od 21 marca do 18 czerwca. Kontrola dotyczyła zakupu przez miasto hali balonowej. Jaki jest efekt kontroli? Kilka dni temu CBA przesłało do Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie zawiadomienie o “podejrzeniu popełnieniu przestępstwa przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przez wskazanych pracowników OSiR”.
Wójt Kleszczowa - Kazimiera T. wyjdzie z więzienia. Za wolność musi jednak zapłacić pół miliona złotych kaucji.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat