Artykuły do tagu: Batorego

Trawa po kolana i pokrzywy po pas straszą na piotrkowskim osiedlu
Mieszkańcy osiedla pomiędzy ulicami: Batorego, Jagiellońską i Krakowskie Przedmieście skarżą się w mailu do naszej redakcji na zaniedbaną i zapuszczoną zieleń wokół ich bloków.Podkreślają oni, że w takich warunkach boją się wyjść na plac zabaw, gdyż dziecko może się poparzyć pokrzywami lub zostać ukąszone przez kleszcza. Spytaliśmy prezesa Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, czyli administratora terenu, kiedy problemy mieszkańców zostaną rozwiązane?
Zobacz, jak będą wyglądały obiekty przy Batorego 10!
Choć piotrkowscy archiwiści przenoszą się tymczasowo z obecnej siedziby przy ul. Toruńskiej do synagogi, ich docelowym miejscem będą obiekty przy ul. Batorego 10. Konieczna jest jednak ich modernizacja.
Archiwum Państwowe nowym gospodarzem obiektów przy ul. Batorego 10
Nowym gospodarzem obiektów przy ul. Batorego 10 w Piotrkowie zostało Archiwum Państwowe. W poniedziałek prezydent miasta uroczyście przekazał dyrektorowi Archiwum gospodarowanie nieruchomością. Przypomnijmy, że chodzi o obiekty, w których swego czasu mecze rozgrywała GKS Piotrcovia, a które od lat popadały w ruinę.
Obiekty przy Batorego wreszcie nie będą puste?
Nieruchomość przy ul. Batorego 10 w Piotrkowie to od lat nasz wyrzut sumienia. Obiekty stoją puste i coraz bardziej niszczeją. Zakusy na przeprowadzkę pod ten adres ma Archiwum Państwowe.
Piotrków. Powalone drzewa, złamane słupy
Dwa złamane słupy, uszkodzone samochody, powalone drzewo - to efekt wichury jaka przeszła w czwartek rano nad Piotrkowem.
Do trzech razy sztuka? Nic z tego
Kilka dni temu miał się odbyć kolejny, trzeci już, przetarg na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa znajdujących się przy Batorego 10 w Piotrkowie.
Starej Piotrcovii trochę żal. Zobacz galerię!
Budynki, w których swego czasu grała GKS Piotrcovia znów idą pod młotek. Jeszcze w sierpniu odbędzie się przetarg na sprzedaż obiektów przy Batorego 10 w Piotrkowie.
Dzika dżungla przy Batorego. Kto chętny?
Nieruchomość przy Batorego 10 przypomina dziś Puszczę Białowieską. Budynków już prawie nie widać wśród drzew, traw i krzaków. Miasto właśnie przygotowuje kolejny, trzeci już przetarg na sprzedaż obiektów po GKS Piotrcovii.
Zbiera śmieci w piwnicy. Sąsiedzi mówią dość!
Śpi w piwnicy, choć na IV piętrze bloku przy ul. Batorego ma mieszkanie. Trudno jednak z lokalu korzystać, skoro zawalone jest śmieciami. Gaz i prąd ma odcięte, bo z nich nie korzysta. Teraz zaczął zbierać śmieci w piwnicy. Sąsiedzi mówią, że tam załatwia nawet potrzeby fizjologiczne. Mówią też, że na zbieracza z Batorego nie ma mocnych.
Batorego 10. Będzie kolejny przetarg
Nieruchomość przy ulicy Batorego 10 w Piotrkowie Trybunalskim znów pójdzie pod młotek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat