Artykuły do tagu: szczury

Szczury
Do naszej redakcji zgłosił się mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, który jest lokatorem zarządzanego przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego budynku i który boryka się z pewnym problemem. Jego mieszkanie od jakiegoś czasu "zjadają" szczury. Winą za ten stan rzeczy obarcza własnie TBS.
Deratyzacja w parku Belzackim. Zachowajcie ostrożność podczas spacerów!
Na terenie parku Belzackiego w Piotrkowie trwa deratyzacja. Trutki na szczury zostały rozłożone na terenie całego zieleńca.
Myszy lub szczury w zakładzie produkcyjnym - obowiązki ustawowe i formy zwalczania
Pojawienie się myszy lub szczurów w zakładzie produkcyjnym, może prowadzić do zamknięcia firmy – zwłaszcza w przypadku działalności, zajmujących się produkcją żywności i artykułów spożywczych. Przyczyn pojawienia się problemu może być wiele, jednak każda firma powinna spodziewać się obecności szkodników, ponieważ w miejscach, gdzie znajduje się pożywienie, zawsze wcześniej czy później pojawią się gryzonie.
Ogromna kolonia szczurów w kawalerce w Piotrkowie
Dzielnicowi piotrkowskiej komendy podczas rozmów z mieszkańcami osiedla we wschodniej części miasta ustalili, że w jednym z mieszkań może dochodzić do znęcania się nad zwierzętami. Policjanci sprawdzili ten sygnał w czwartek 24 maja.
Szczury w parku Belzackim, potrzebna deratyzacja
Zakończyła się deratyzacja w parku Belzackim w Piotrkowie. To reakcja Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta na sygnały ze strony mieszkańców, jakoby w okolicy stawu grasowały szczury.
Na Wysokiej trwa walka ze szczurami
Wyobraź sobie - wchodzisz do toalety we własnym mieszkaniu, a tam… szczur. To codzienności w bloku przy ulicy Wysokiej w Piotrkowie, gdzie mieszkańcy walkę z gryzoniami rozpoczęli na początku roku, właśnie wtedy szczury zaczęły wychodzić z kanalizacji sanitarnej.
Żer dla szczurów przy ul. Czarnej w Piotrkowie
W Piotrkowie sporo ostatnio mówi się o szczurach. Podobno ganiają po mieście całymi stadami. Często zdarza się jednak, że to sami mieszkańcy przyczyniają się do nasilenia tego problemu.
Czy w Piotrkowie mamy problem ze szczurami?
Szczury wielkości ... byków biegają po Starym Mieście. Taką informację przekazał nam jeden ze słuchaczy radia Strefa FM. Czy rzeczywiście w Piotrkowie mamy problem z gryzoniami?
Robaki i szczury w piotrkowskim akademiku?
- Mam ciekawą informacje na temat tego, co właśnie dzieje się w domu studenta Hades przy ul. Wysokiej w Piotrkowie. Wszystkich mieszkańców ewakuowali do domów i kazali zabrać najbardziej potrzebne rzeczy, bo wkracza tam sanepid (czy coś w tym rodzaju) celem odrobaczenia i odszczurzenia - mrożąca krew w żyłach interwencja o takiej treści dotarła do naszej redakcji tuż przed świętami.
Plaga szczurów na Starym Mieście
W dzień i w nocy pod podłogą słychać chrobotanie. Lokatorzy boją się wyjść na klatkę schodową czy zajrzeć do własnej komórki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat