Zmiany w Prokuraturze Okręgowej w Piotrkowie

Strefa FM Poniedziałek, 22 kwietnia 202421
Jolanta Piwowarska pełni funkcję Prokuratora Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim. Decyzją Prokuratora Krajowego zastąpiła Magdalenę Witko, która obecnie swoje obowiązki pełni w Prokuraturze Regionalnej w Łodzi.
fot. Google Street View fot. Google Street View

Prokurator Jolanta Piwowarska jest prokuratorem Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim i dotychczas była delegowana do wykonywania czynności w 1 Wydziale do Spraw Przestępczości Gospodarczej Prokuratury Regionalnej w Łodzi.

 

Wcześniejszą decyzją odwołano z dniem 2 kwietnia 2024 roku z pełnienia funkcji Prokuratora Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim, prokurator Magdalenę Witko, która pełni obecnie obowiązki w Prokuraturze Regionalnej w Łodzi.

 

Prokurator Krajowy zdecydował również o odwołaniu z funkcji Zastępcy Prokuratora Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim z dniem 27 marca 2024 roku prokuratora Mirosława Wróbla i powierzył pełnienie tej funkcji prokurator Annie Mosur, która dotychczas pełniła funkcję Naczelnika 1 Wydziału Śledczego w tutejszej Prokuraturze Okręgowej.

 

Prokurator Mirosław Wróbel obecnie pełni obowiązki w Wydziale 1 Śledczym w Prokuraturze Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim.

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ChlopNaPrzednówku ~ChlopNaPrzednówku (Gość)22.04.2024 21:53

Za wypuszczenie mordercy Majtczaka to kiedy się nasza prokuratura rozliczy?

250


go?ć_polonistka ~go?ć_polonistka (Gość)22.04.2024 19:27

Powalone trochę ale ogólnie rozumiem. Jedynie co mogę zasugerować to prokuratorka a nie prokurator jeśli mówimy o stanowisku obejmowanym przez kobietę.

231


jacuś ~jacuś (Gość)23.04.2024 23:41

może wreszcie zlikwidują lokalny układ
przecież mataczenie, ukrywanie dowodów, czy fabrykowanie dowodów to codzienna praktyka

41


Kle kle kle ~Kle kle kle (Gość)23.04.2024 19:02

Znowu będziemy obserwować jak ptaszek lata do okręgu żeby z gniazdka nie wypaść.

30


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)23.04.2024 15:59

Nie wiem czemu te zmiany kojarzą mi się ze zmianami w hierarchii kościelnej: gdy gdzieś podpadnie jakiś ksiądz, to nie wywalają go ze stanu duchownego, ale przenoszą takiego delikwenta do innej parafii, a nawet do innej diecezji w zależności od ciężaru przewinienia.

60


Realia ~Realia (Gość)23.04.2024 15:03

Jeśli zmiany dokonał Prokurator Krajiwy Barski, to ona nastąpiła. Jeśli pracownik prokuratury wyznaczony przez Bodnara, to nadal bez zmian.Nie napisano o kogo chodziło.

12


nic nowego ~nic nowego (Gość)23.04.2024 14:35

Pani "odwołana" to awansowała.Gratulacje.

61


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat