Advertisement

Artykuły do tagu: konkurs

Nowa dyrektor w przedszkolu samorządowym nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim. To jedyna zmiana na stanowisku dyrektora w placówkach oświatowych w Piotrkowie.
Ruszyła dziewiąta edycja konkursu fotograficznego "Ziemia Piotrkowska - Moja Mała Ojczyzna w Obiektywie". Aby wziąć w nim udział wystarczy zrobić zdjęcie przedstawiające jakiś, atrakcyjny naszym zdaniem, zakątek powiatu piotrkowskiego.
Znamy zwycięzców konkurs fotograficznego
Z okazji obchodzonego właśnie 100-lecia lotnictwa na Ziemi Piotrkowskiej galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski zorganizowała konkurs fotograficzny „Piotrkowskie lotnisko w obiektywie”.
Starostwo zachęca wszystkich wypoczywających w powiecie miłośników fotografii do uwiecznienia na zdjęciach lata na ziemi piotrkowskiej.
Miłość z podbitym okiem – finał konkursu w Sejmie
19 czerwca br., w Sejmie spotkały się uczestniczki ogólnopolskiego konkursu „Miłość z podbitym okiem? Listy nadziei. Twoja historia może uratować komuś życie”. Pomysłodawczyniami i organizatorkami konkursu były poseł Elżbieta Radziszewska oraz prezydent Radomska Anna Milczanowska.
W Gazomi recytowali Tuwima
Oskar Kotlicki z Zespołu Szkół w Srocku zajął I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „W świecie wierszy Juliana Tuwima”, zorganizowanym przez polonistki ze Szkoły Podstawowej w Gazomi. Zwycięzca recytował dwa wiersze znanego poety: „Irysy” i „Rycerza Krzykalskiego”.
Nowocześnie o historii Piotrkowa
O historii nie trzeba mówić językiem archaicznym. Można to zrobić nowocześnie i atrakcyjnie. Udowodnili to uczniowie, którzy wzięli udział w II Międzygimnazjalnym Konkursie Historycznym „Piotrków – kolebką polskiego parlamentaryzmu”. W Gimnazjum nr 1, które było organizatorem konkursu, właśnie ogłoszono wyniki uczniowskiego współzawodnictwa.
Sprawdzali, kto najlepiej udzielał pomocy
Konkurs wiedzy szkół ponadgimnazjalnych z zakresu udzielania pierwszej pomocy odbył się w czwartek w piotrkowskim Amfiteatrze Miejskim. Drużyny biorące udział w konkursie miały za zadanie udzielić pomocy przedmedycznej poszkodowanemu.
Szkoły powiatowe zmienią dyrektorów?
Czy szkoły powiatowe w Wolborzu i Bujnach zmienią dyrektorów?
07.06.2013 12:40
Gdyby byli radnymi...
Co zrobiliby gimnazjaliści dla swojej małej Ojczyzny, gdyby już dziś mogli zostać radnymi? Okazuje się, że pomysłów jest wiele, a ich zapis znalazł się w pracach przysłanych na konkurs organizowany przez Gimnazjum nr 1 w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat