Advertisement

Piękno ziemi piotrkowskiej - wręczenie nagród

Wtorek, 23 września 20143
Konkurs fotograficzny „Piękno ziemi piotrkowskiej” został rozstrzygnięty. 19 września w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Próchnika nastąpiło wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym.
Piękno ziemi piotrkowskiej - wręczenie nagród

Jury konkursowe poddało ocenie artystycznej i merytorycznej 141 zdjęć. Zwycięzcą konkursu został Marcin Wężyk zdobywając Grand Prix w wysokości 500 zł za cykl zdjęć. II Nagroda w wysokości 250 złotych powędrowała do Emila Barańskiego za zdjęcie „Wspólny relaks”, zaś III Nagroda w wysokości 150 złotych za zdjęcie „Pocałunek przez rzekę” do Marka Wysockiego. Nagrodę specjalną Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w wysokości 200 złotych za zdjęcie „Pilica w Sulejowie” zdobyła Alicja Petruzela. Ponadto jury postanowiło przyznać wyróżnienia dla: Janusza Stępińskiego, Bartka Kamińskiego, Teresy Adamus, Róży Lesińskiej i Iwony Just.

Konkurs został zorganizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na zadanie „Odkryj naturę – edukacja ekologiczna dla Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i Powiatu Piotrkowskiego”.

Najważniejszym celem konkursu było pokazanie piękna ziemi piotrkowskiej oraz zachęcenie do bliższego kontaktu z naturą. Organizatorem konkursu była Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika.

POLECAMY


Zainteresował temat?

5

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Też Piotrkowianin ~Też Piotrkowianin (Gość)24.09.2014 11:18

Zdjęcia są na stronie biblioteki
http://www.biblioteka.piotrkow.pl/aktualnosci/piekno_ziemi_piotrkowskiej___rozdanie_nagrod

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga24.09.2014 10:00

A tych nagrodzonych prac nie można było na zdjęciach pokazać?

00


J.F-K ~J.F-K (Gość)23.09.2014 21:10

Gratulacje dla wszystkich laureatów, a szczególne dla słuchaczy UTW. Miło Was widzieć w tym gronie :)

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat