Advertisement

Żołnierze pomogli w przeprowadzce

Tomaszów Środa, 24 marca 20213
Żołnierze 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej i 25. Brygady Kawalerii Powietrznej pomogli pensjonariuszom Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego z Tomaszowa Mazowieckiego. Mundurowi wzięli udział w ich przeprowadzeniu do jednego z tomaszowskich DPS-ów.

Ładuję galerię...

 

- Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim i Tomaszowskie Centrum Zdrowia zwróciło się do nas z wnioskiem o wsparcie w przeniesieniu pensjonariuszy i wyposażenia z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego do Domu Pomocy Społecznej nr 2 w Tomaszowie. Wspólnie z 25. Brygadą Kawalerii Powietrznej zadysponowaliśmy siły i środki do przewiezienia mieszkańców i wyposażenia zakładu opiekuńczego. Nasi żołnierze od roku są zaangażowani w takie działania, posiadają odpowiednie przygotowanie i doświadczenie, aby transport dla tych osób był bezpieczny i jak najmniej uciążliwy – powiedział ppłk Marcin Siudziński, zastępca dowódcy 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej.

 

Przeniesienie pensjonariuszy było konieczne ze względu na remont starego budynku. 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

his. ~his. (Gość)24.03.2021 08:38

A co tam robią strażacy z PSP- zdjęcia? Chyba ,że żołnierze z kawalerii powietrznej zmienili umundurowanie ,może celem zmylenia "wroga"

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat