TERAZ 2°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Zapraszamy na kolejne wydarzenia w ten weekend w naszym regionie

A.Wolski
Artur Wolski pt., 1 sierpnia 2025 07:55

Trwają wakacje. W Piotrkowie i regionie odbędą się kolejne imprezy kulturalne i sportowo – rekreacyjne. Jak co tydzień zapraszamy na to, co przygotowali ich organizatorzy.

Zdjęcie
Autor: Stado Ogierów w Bogusławicach

Najważniejsze informacje

  • W weekend w regionie odbędą się liczne imprezy kulturalne i sportowo-rekreacyjne.
  • W sobotę 2 sierpnia odbędą się m.in. nadpiliczny festiwal historyczny i Piotrkowskie Święto Miodu.
  • Tego samego dnia w Smardzewicach rozpocznie się festiwal "Kolory Polski" z muzyką klasyczną, folkową i filmową.
  • W niedzielę 3 sierpnia planowana jest m.in. Pumptrack Show oraz kolejne edycje zawodów WKKW.
  • Dodatkowo w niedzielę odbędą się eventy takie jak Piotrkowskie Święto Miodu, festiwal historyczny w Skotnikach oraz Osiedłowe Lato w Mieście w Bełchatowie.

PIĄTEK – 1 SIERPNIA

ZAWODY WKKW – BOGUSŁAWICE

SOBOTA – 2 SIERPNIA

10:00 – MĘSKI RÓŻANIEC - PIOTRKÓW

12:00 – SKOTNIKI – NADPILICZNY FESTIWAL HISTORYCZNY

ZAWODY WKKW – BOGUSŁAWICE

15:00 – SPACER Z CIT

19:00 – PIOTRKOWSKIE ŚWIĘTO MIODU

20:00 – Smardzewice – KOLORY POLSKI

Już 2 sierpnia festiwal „Kolory Polski” rozgości się w urokliwych Smardzewicach, gdzie w plenerze zabrzmią utwory muzyki klasycznej, folkowej oraz filmowej w wykonaniu artystów związanych z Filharmonią Łódzką. To idealna okazja, by na świeżym powietrzu poczuć magię muzyki i jednocześnie podziwiać malownicze pejzaże tego zakątka regionu. 

NIEDZIELA – 3 SIERPNIA

9:00 – PUMPTRACK SHOW

ZAWODY WKKW – BOGUSŁAWICE

11:00 - PIOTRKOWSKIE ŚWIĘTO MIODU

11:00 – SKOTNIKI – NADPILICZNY FESTIWAL HISTORYCZNY

16:00 - OSIEDLOWE LATO W MIEŚCIE - BEŁCHATÓW

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 0

    reklama

    Dla Ciebie

    2°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio