TERAZ16°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

XIV Trybunalskie Forum Trzeźwościowe już w weekend

MaWag
MaWag wt., 22 kwietnia 2014 09:26
XIV Trybunalskie Forum Trzeźwościowe niebawem odbędzie się w Piotrkowie. W tym roku zmieniła się nieco formuła i forum potrwa dwa dni.

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

- XIV Trybunalskie Forum Trzeźwościowe rozpocznie się 25 kwietnia o godzinie 17.00 mszą w kościele oo. Jezuitów. Później będzie meeting otwarty. Następnego dnia (26 kwietnia) w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym będziemy mówić o uzależnieniach. Później również obędzie się meeting otwarty i zabawa abstynencka - mówi Piotr Lewicz, prezes stowarzyszenia wzajemnej pomocy abstynenckiej Pałacyk.

W tym roku Forum odbędzie się także w Tomaszowie i Opocznie. Wszystkie organizacje z wymienionych powiatów uczestniczące w forach ściśle ze sobą współpracują.

(Strefa FM)

reklama

Komentarze 1

~jaki (gość)

22.04.2014 21:47

kolejny pomysł na dymanie społecznej kasy


reklama

Dla Ciebie

16°C

Pogoda

Kontakt

Radio