W programie tegorocznych Impresji Tanecznych znalazły się: pokazowy turniej tańca towarzyskiego w stylu latino i show dance w wykonaniu mistrzowskich par tanecznych, pokaz zespołu tanecznego Bik Kayk oraz innych zaproszonych gości.
Impresje uświetniła swoim recitalem muzycznym Agata Michalska z zespołem (uczestniczka programu The Voice of Poland).
Komentarze 10
05.05.2015 11:31
Panie TOMKU pozdrowienia,podziekowania i życzenia jeszcze długich lat działania.Jest Pan wzorem silnego charakteru w realizacji projektów artystycznych.IMPRESJE BYŁY SUPER!!!
04.05.2015 09:09
BRAWO TOMEK! Machina zazdrości wiadomych w Piotrkowie zakompleksionych twórców działa,zawsze coś im nie pasuje.TOMEK RÓB SWOJE BO TO TWORZYSZ W ZESPOŁACH TO WIELKI SZACUN!
04.05.2015 07:57
ZNAFCO! JESTEŚ PUSTY JAK BĘBEN ROLING STONSÓW!
03.05.2015 23:50
Tylko czemu kontra i bik kayk zatanczyly po 3 razy te same uklady ?
02.05.2015 16:46
Bralem udział w różnych imprezach,turniejach ale taniec na tej imprezie sprawiło mi wiele satysfakcji.Fantastyczna sprawa,dzięki za zaproszenie,za wrzute super foto.Dzieki Tomek,dzieki Piotrków,dzięki wspaniala piotrkowska publiczność.