TERAZ7°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Wypadek w Niechciach. Kobieta w szpitalu

A.Stańczyk
Aleksandra Stańczyk pt., 8 lipca 2016 14:49
Na drodze krajowej 91 w Niechcicach doszło w czwartek rano do wypadku.

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 31-letnia mieszkanka powiatu kierująca volkswagenem polo wyprzedzała w niedozwolonym miejscu i uderzyła w renault megane, skręcające w drogę  gruntową. Na skutek uderzenia polo wjechało do przydrożnego lasu. Obrażeń ciała doznała kierująca renault. Poszkodowana kobieta pozostała w szpitalu na oddziale chirurgii. Kierująca volkswagenem i jej pasażerka po udzieleniu pomocy ambulatoryjnej zostały zwolnione do domu. Osoby uczestniczące w zdarzeniu były trzeźwe.   

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 14

    Piotrkowianin

    09.07.2016 11:33

    Wypadek w Niechciach.

    Adres: http://www.epiotrkow.pl/news/Wypadek-w-Niechciach.-Kobieta-w-szpitalu,25770

    Gdzie był ten wypadek? Zgłosiłem błąd, ale moderator dalej po dopalaczach:

    "Od: Portal ePiotrkow.pl
    Temat: Zgłoszenie o moderacje zostało anulowane
    Data: 39 minut temu, 10:52

    Drogi Piotrkowianin,
    Nadesłane do nas zgłoszenie o moderację artykułu Wypadek w Niechciach. Kobieta w szpitalu zostało przez nas rozpatrzone i anulowane z powodu niesłuszności przesłanego zgłoszenia.
    W celu dalszego wyjaśnienia prosimy o kontakt z redakcją strony - kontakt@epiotrkow.pl

    Dziekujemy za współpracę, Redakcja"



    ~Ratownik medyczny (gość)

    09.07.2016 08:17

    Pozdrawiam panie z karetki :)ważne że nikomu nic poważnego się nie stało.


    ~Gość (gość)

    09.07.2016 06:51

    Odczepcie się wkoncu od tych kobiet. Nie jedna kobieta jeździ lepiej od facetów. Nawet nie wiecie jacy nie kumaci faceci wsiadaja za kierownicę.


    ~realny (gość)

    08.07.2016 21:40

    Coś w tym jest.Zero wyczucia odległości i przewidywania.


    ~Witek (gość)

    08.07.2016 21:30

    Pewnie blondynka i wszystko jasne .Niedawno zdazył się wypadek nikt policji nie wzywał bondasek wymusił pierwszeństwo uderzajac inny samochód a ten dachuje i wpada do rowu.Nikomu nic się nie stało poszkodowany nie chce policji bo mimo ,że nie zawinił to jest pod wpływem.Blondyna na tyle naiwna ,że nie wykorzystała tego gdyz mogła miec auto naprawione z polisy faceta.Wniosek z tego jest taki na drodze trzeba myslec w kazdej sekundzie a nie kazdy to potrafi



    reklama

    Dla Ciebie

    7°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio