TERAZ2°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

W kilku sklepach nie zapłacili za zakupy

JaKac1
JaKac1 czw., 24 listopada 2011 14:20
Przyszli na zakupy, ale najwyraźniej nie mieli zamiaru za nie płacić. Piotrkowscy policjanci w jednym z supermarketów zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy okradli kilka sklepów.

- Wczoraj po południu kierownik apteki wskazał mundurowym mężczyznę i kobietę, którzy usiłowali dokonać kradzieży kosmetyków o wartości 130 złotych. Stróże prawa przeszukali 28-letniego piotrkowianina i towarzyszącą mu 23-letnią piotrkowiankę. Pod kurtką mężczyzny ujawnili dwie butelki wódki i ketchup. Natomiast u kobiety różnego rodzaju sery. W wyniku prowadzonych przez policjantów dalszych czynności szybko okazało się, że artykuły te zostały skradzione ze sklepu spożywczego znajdującego się w tym samym supermarkecie. Kradzież ujawnionych produktów o wartości prawie 150 złotych została zarejestrowana na monitoringu - mówi - Małgorzata Mastalerz - oficer prasowy KMP w Piotrkowie.

Podejrzanych o kradzież piotrkowian przewieziono na komendę, tam okazało się, że mężczyzna ma 2,5, a kobieta 1 promil alkoholu we krwi. Policjanci będą teraz wyjaśniać, czy podejrzani mają na swoim koncie podobne kradzieże.

Podsumowanie

    Komentarze 3

    reklama

    Dla Ciebie

    2°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio