TERAZ4°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

VIII Międzynarodowa Wystawa Lotnicza Fly Fest coraz bliżej

A.Stańczyk
Aleksandra Stańczyk pt., 14 sierpnia 2020 09:33
W pierwszy weekend września odbędzie się w naszym mieście dwudniowy piknik lotniczy. Jakie atrakcje przewidział organizator, czyli Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej?
Zdjęcie

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Wystawę sprzętu lotniczego, pokazy akrobacji lotniczej, wesołe miasteczko, foodtracki, konferencję na temat bezpieczeństwa w lotnictwie, możliwość skorzystania z symulatorów lotu. Wstęp na wystawę jest wolny.

 

W związku z epidemią koronawirusa na płytę lotniska będzie mogła wejść jednocześnie ograniczona liczba widzów. Organizator zapewni środki dezynfekujące. UWAGA! Uczestnicy wydarzenia będą musieli zachowywać dystans społeczny.

 

Program imprezy na plakacie! 

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 21

    ~lotnik (gość)

    20.08.2020 13:17

    20 zeta za parking na polu to zdzierstwo w biały dzień



    ~ja (gość)

    16.08.2020 10:27

    polskie szkoły lotnicze w wolborzu? serio?


    ~CoolMen (gość)

    15.08.2020 21:22

    O kierunku zainteresowań komentujących świadczy to, że na13 komentarzy ogółem, 6 wpisów dotyczy piwa. Nie dotyczą one w ogóle tematu - lecz widocznie dla ogółu są tak ważne, że nawet moderator uznał konieczność ich zamieszczenia


    ~gość (gość)

    15.08.2020 16:45

    Jak wam hałasy przeszkadzają zawsze możecie sobie posiedzieć na cmentarzu przymusu nie ma a jak komuś przeszkadza to zawsze ma możliwość pozamykana okien i zasunięcie rolet. Ruszcie te tyłki i korzystajcie z lata pomyślcie jak.



    ~gość (gość)

    14.08.2020 13:56

    1000 roznych ludzi w jednym miejscu a za chwile piotrkow bedzie w czerwonej strefie-brawo


    reklama

    Dla Ciebie

    4°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio