TERAZ1°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Tomaszów: Awanturował się w hotelu

A.Stańczyk
Aleksandra Stańczyk wt., 17 lutego 2015 06:51
Jeden z gości hotelowych na osiedlu Niewiadów zaczepiał innych mieszkańców hotelu, był w stosunku do nich agresywny, zdemolował drzwi, w których wybił szybę i urwał klamkę – taką informację otrzymał dyżurny tomaszowskiej policji 14 lutego wieczorem.

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Interweniujący policjanci wylegitymowali podejrzanego, którym okazał się 44-letni obywatel Rosji. Mężczyzna został przewieziony do komendy. Czuć było od niego alkohol. Od właściciela hotelu przyjęto zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Wartość uszkodzonego mienia została oszacowana na 2000 zł. Awanturnik noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Podsumowanie

    Komentarze 3

    reklama

    Dla Ciebie

    1°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio