TERAZ1°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Umiarkowana
reklama

Sulejów: Turniej samorządowców z Polski, Czech i Węgier

A.Wolski
Artur Wolski sob., 17 września 2011 20:38
W Sulejowie trwa turniej piłkarski, w którym uczestniczą trzy zespoły z Polski, Czech i Węgier. Drużyny z południa to przedstawiciele miast partnerskich Sulejowa: Tisnov (Czechy) i Heves (Węgry). W pierwszym dniu padły dwa remisy, rozstrzygnięcia zapadły dopiero w rzutach karnych. W niedzielę ostatnie spotkanie.
Autor: Fot. A. Wolski

W pierwszym meczu zmierzyły się drużyny gości. Po emocjonujących 60 minutach padł remis, choć więcej szans na wygraną mieli Węgrzy. W rzutach karnych to oni strzelali lepiej i pokonali Czechów 5-4.

 

img=1

 

Później na plac gry weszli przedstawiciele gospodarzy, którzy chcieli sprawić tęgie lanie czeskiemu zespołowi. Tymczasem pierwszego gola zdobyli goście. Kolejne dwa padły łupem sulejowskiej ekipy. Gdy wydawało się, że kontrolują grę, tuż po wznowieniu gry było 2-2.

W „karnych” lepsi byli gospodarze wygrywając 4-3.

 

W niedzielę o wygraną zagrają: Sulejów i Heves.

 

Podsumowanie

    Komentarze 0

    reklama

    Dla Ciebie

    1°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio