W poniedziałek rano mieszkaniec kamienicy przy ul. Piastowskiej zauważył zwłoki swojego sąsiada. Zawiadomił policję. Na miejsce przyjechał też prokurator. Ustalono, że ofiara to mieszkaniec powiatu, który tej nocy przebywał w jednym z mieszkań z dwiema innymi osobami (te nie zostały jeszcze przesłuchane, były pod wpływem alkoholu).
Mężczyzna, którego ciało znaleziono dziś rano, miał widoczny uraz głowy.
Prokuratura zdecydowała o przeprowadzeniu sekcji zwłok.
Komentarze 20
13.04.2016 20:46
Szanowni obywatele Wy jesteście głupi z małego "g" jak tak można? Czy znalezione czyjeś ciało pobudza w Was chęć komentarza? Czy nie można poprostu przeczytać i dać spokój a ten Pan co pisze ze denat zaciął sie w głowę powinien być świadkiem według prawa bo chyba widział skoro tak napisal na publicznym forum. A jesli policja tego nie weźmie jako watek w sprawie to powinna zablokować Go bo obraza godność zwłok
13.04.2016 20:27
Ludzie dajcie juz spokój dobra nie ma człowieka i juz a może by ktos zdrowaske zmowil co? Tania sensacja w mieście opisy komentarze głupie on miał rodzine ktora jest teraz pograzona w zalobie można szacunek okazać CZLOwIEKOWI?
12.04.2016 21:50
Pieszyce głupoty
12.04.2016 08:44
Zgorszenie wywołuje fakt, że świadkowie byli pijani ! ! ! Czy pijąc alkohol łamiemy prawo ? ? W wolnym czasie i w niezakazanym miejscu m.in. dom, knajpa,zacisze alkowy itd. mamy pełne prawo do tego, bez ograniczeń czasu i ilości.
12.04.2016 07:55
Ty chemik taki pewny jesteś to może ty tam byles i wystąpisz jako swiadek