TERAZ3°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Przewrócone TiR-y. Utrudnienia na A1 i S8

K.Rudzki
Krzysztof Rudzki czw., 17 lutego 2022 07:57
Na autostradzie A1 w rejonie w okolicach węzła Tuszyn oraz na trasie S8 pomiędzy Polichnem a Wolborzem przewróciły się samochody ciężarowe. Trwają akcje służb ratunkowych, a na trasach tworzą się ogromne korki.

Warning: Undefined variable $player in /home/admin/domains/epiotrkow.pl/public_html/build/class/news.php on line 651

Poranne wichury i burze odcisnęły swoje piętno na drogach w Piotrkowie i rejonie. Silny wiatr przewrócił kilka samochodów ciężarowych. Utrudnienia są m.in na trasie S8 w Polichnie i na A1 w okolicach węzła Tuszyn.

 

Na autostradzie A1 zablokowane są oba pasy w kierunku Gdańska oraz jeden pas w kierunku Katowic (w obu przypadkach służby szacują długość utrudnień do około 10:30). Na S8 na wysokości Polichna zablokowane są dwa pasy w kierunku Warszawy oraz jeden w kierunku Katowic. Utrudnienia także mają potrwać do godz. 10:00.

 

Podsumowanie

    Komentarze 8

    reklama

    Dla Ciebie

    3°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio