TERAZ 4°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Porzucił samochód i uciekł, teraz go złapali

12
12 pon., 16 czerwca 2014 11:56
Nigdy nie miał prawa jazdy. Był już karany za jazdę po pijanemu. Zatrzymany został kierowca, który w ubiegłym tygodniu spowodował wypadek i zbiegł z miejsca zdarzenia.
Zdjęcie

Do wypadku drogowego doszło w czwartek (12 czerwca) o godz. 21.10 na skrzyżowaniu Al. Kopernika i 3 Maja w Piotrkowie.

Jak informował wówczas rzecznik prasowy piotrkowskiej komendy policji, motocykl zderzył się z oplem calibra. Kierowca opla porzucił samochód i uciekł z miejsca zdarzenia. Motocyklista w stanie ciężkim trafił do szpitala.


W piątek (13 czerwca) sprawca wypadku został zatrzymany. – Było to wejście siłowe z pomocą straży pożarnej. Sprawca wypadku ukrywał się u kolegi na terenie powiatu piotrkowskiego – informuje sierż. sztab. Ilona Sidorko z piotrkowskiej policji.
Sprawca wypadku to 30-letni mieszkaniec Moszczenicy. - W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Miał prawie 3 promile alkoholu. Ma już postawiony zarzut spowodowania wypadku, którego skutkiem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu i zarzut ucieczki z miejsca zdarzenia – dodaje policja.

Mężczyzna nigdy nie miał prawa jazdy i był już karany za jazdę pod wpływem alkoholu.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 10

    reklama

    Dla Ciebie

    4°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio