TERAZ2°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Ponad 54 miliony do wzięcia

MaWag
MaWag śr., 15 stycznia 2014 21:57
Ponad 54 miliony złotych z unijnej kasy jest do wzięcia w 4 konkursach, jakie ogłosił właśnie Urząd Marszałkowski w Łodzi.
Zdjęcie
Autor: foto: ePiotrkow.pl

O pieniądze mogą ubiegać się m.in. przedsiębiorstwa, zwalniani lub zagrożeni zwolnieniem pracownicy oświaty, przedszkola, szkoły zawodowe. - Program Operacyjny "Kapitał Ludzki", to przede wszystkim fundusze służące ludziom i pomoc w poruszaniu się na rynku pracy - powiedział Witold Stępień, Marszałek Województwa Łódzkiego.

- Rozpoczynamy nabór do kolejnego programu operacyjnego "Kapitał ludzki". Dzięki tym środkom w przedszkolach mogą powstać nowe miejsca. Szkoły zawodowe wyposażą pracownie, będą współpracować z przedsiębiorcami. Mogą wprowadzić nowe kierunki kształcenia, zgodne z wymaganiami pracodawców - mówi Witold Stępień.

wszelkie informacje na temat konkursów dostępne są na stronie internetowej www.pokl.lodzkie.pl.

(Strefa FM)

Podsumowanie

    Komentarze 2

    reklama

    Dla Ciebie

    2°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio