TERAZ2°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Piotrcovia wznawia rozgrywki, Piotrkowianin rozegra szlagier we własnej hali

K.Budny
K.Budny pt., 6 września 2019 13:17
Już w sobotę, 7 września szczypiornistki Piotrcovii zadebiutują w zawodowej PGNiG Superlidze. W Kobierzycach zmierzą się z tamtejszym Klubem Piłki Ręcznej. Piotrkowianin podejmie natomiast Orlen Wisłę Płock.
Zdjęcie
Autor: Fot.: Facebook.com/MKS Piotrcovia.

Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00. Oprócz zespołu z Kobierzyc rywalkami Piotrcovii w tym sezonie będą ponadto Metraco Zagłębie Lubin, MKS Lublin, Piłka Ręczna Koszalin, EKS Start Elbląg,KPR Ruch Chorzów oraz beniaminek SPR JKS Jarosław. Wybrane mecze pań będzie można oglądać na antenie TVP Sport, na www.tvpsport.pl i za pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport.

 

Pierwszy mecz we własnej hali nasze szczypiornistki rozegrają 14 września, ich rywalem będzie wtedy Start Elbląg.

 

Tymczasem Piotrkowianin wznowił rozgrywki kilka dni temu, w sobotę rozegra drugi mecz w tym sezonie. W Hali Relax podejmie Orlen Wisłę Płock. Początek meczu o godzinie 18.00.

 

Podsumowanie

    Komentarze 5

    reklama

    Dla Ciebie

    2°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio