TERAZ3°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Piotrcovia: Bezproblemowy awans

JaKac1
JaKac1 czw., 10 grudnia 2009 15:19
To był trening strzelecki dla zespołu brązowych medalistek MP poprzedniego sezonu. Piotrcovia pewnie pokonała w meczu 1/8 finału Pucharu Polski AZS AWF Wrocław 32:19 (18:12) i awansowała do ćwierćfinału tych rozgrywek.

Ambitnie walczący beniaminek ekstraklasy tylko do 15. minuty był w stanie nawiązać kontakt bramkowy z naszą drużyną. Później Piotrcovia przejęła inicjatywę i zdecydowanie wygrała. Martwi kontuzja Joanny Wagi, która skręciła staw skokowy i musiała opuścić boiska z pomocą fizjoterapeuty.

 

AZS AWF Wrocław - Piotrcovia 19:32 (12:18)
Piotrcovia: Skura, Kowalczyk - Dąbrowska 3, Krzysztoszek 4/3, Lisewska 4, Szafnicka 1, Szczecina 1, Waga 3, Wypych 4, Dominiak 1, Mijas 4, Polenz 4, Strzałkowska 4.

 

Dziś poznaliśmy wszystkie zespoły, które awansowały do ćwierćfinału Pucharu Polski. Do SPR-u Lublin, Zagłębia Lubin, Vistal Łączpolu Gdynia i SPR-u Olkusz dołączyły: Zgoda Ruda Śląska, Ruch Chorzów, Politechnika Koszalińska i Piotrcovia. Losowanie par odbędzie się w czwartek, 10 grudnia w siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

 

źródło: www.piotrcovia.com

 

Podsumowanie

    Komentarze 0

    reklama

    Dla Ciebie

    3°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio