TERAZ-2°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Pięcioro rannych w wypadkach

A.Stańczyk
Aleksandra Stańczyk niedz., 26 stycznia 2014 11:12
Pięć osób zostało rannych w dwóch wypadkach drogowych, do których w czasie weekendu doszło na terenie powiatu bełchatowskiego. W Czarnym Lesie i Wincentowie, na prostym odcinku jezdni czołowo zderzyły się samochody osobowe.
Zdjęcie
Autor: wypadek w Czarnym Lesie

24 stycznia o 16.15 na drodze wojewódzkiej numer 485 w miejscowości Czarny Las (gmina Drużbice) doszło do czołowego zderzenia renaulta megane, kierowanego przez 36-letnią bełchatowiankę z oplem astrą, którym kierowała 51-letnia mieszkanka Bełchatowa. W wypadku obrażeń ciała doznała kobieta kierująca oplem. Ranna została przewieziona do bełchatowskiego szpitala. Obie kierujące były trzeźwe.

26 stycznia o 3.30 w Wincentowie (gmina Rusiec) renault megane zderzył się z audi80. Do szpitala trafili kierowcy obu samochodów – 64-letni mieszkaniec Pajęczna oraz 23-letni mieszkaniec gminy Rusiec. Obrażeń ciała doznały także dwie pasażerki audi. Kierowcy samochodów byli trzeźwi.

Policjanci na miejscach obu zdarzeń zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu ich przyczyn. Wyniki wstępnych czynności wskazują jednak na niedostosowanie prędkości do zimowych warunków drogowych.

 

(źródło: KPP Bełchatów)

Podsumowanie

    Komentarze 2

    reklama

    Dla Ciebie

    -2°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio