Piotrkowscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego prowadzili działania zmierzające do ustalenia osób, które na terenie miasta rozprowadzały środki odurzające. Zgromadzone materiały oraz ich analiza pozwoliła dotrzeć do osób trudniących się sprzedażą nielegalnych substancji. 14 lipca 2021 roku policjanci zatrzymali pięć osób, które były związane z tym nielegalnym procederem.
Wstępne ustalenia wskazują, że zatrzymani od dłuższego czas trudnili się handlem zabronionymi środkami. 33 i 38-latek usłyszeli zarzuty udzielania substancji psychoaktywnej, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Wobec nich prokurator zastosował dozór policyjny. Pozostali usłyszeli zarzuty wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających, stwarzając sobie z tego procederu źródło utrzymania. 22, 41 i 50-latce za popełnione przestępstwa grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora wobec tej trójki sąd zastosował trzymiesięczny areszt.
Komentarze 13
18.07.2021 16:06
Jak "dzieciuchy" jak się zachowują :D Oj Joanna, Joanna :D
18.07.2021 14:10
Znaczy się, czego to udziesli, bo nie piszą? Dopalacze, miekie czy twarde narkotyki?
17.07.2021 23:32
Kiedy nalot na Gorzkowice ?? Przecież tutaj to w biały dzień wożą się byznesmeny na haju ...
17.07.2021 23:19
A podobno policja poluje na rozprzy teraz na drobnych sprzedawczykow ziolka i białej?lepiej docisnijcie tych zatrzymanych w podobnych sprawach to was zaprowadzi do celu.pozdr dla fredka
17.07.2021 22:27
To są płotki jak większość dilerow z Piotrkowa zwykłe pionki co wezmą kilo trawy i myślą że są kozakami bo z ziomków robią źródło dochodu. Eee fałszywka To fałszywka