Do 26 stycznia godzina korzystania z basenu będzie kosztować 2 zł. Do tego na obu piotrkowskich basenach (przy ul. Próchnika i przy ul. Belzackiej) obowiązuje już zniżka dla studentów. OSiR zaprasza także do skorzystania z nowych usług fizjoterapii. Na krytej pływali przy Belzackiej można korzystać z hydromasażu oraz modelowania sylwetki.
Remont basenu przy Próchnika trwał kilka miesięcy. Wyremontowano przeciekającą nieckę pływalni. Odświeżono też jej wnętrze. Remont wydłużył się ze względu na utrudnienia związane z podłożem basenu. W budynku pływali zainstalowano elektronicznie zamykane szafki. Całkowity koszt prac wyniósł 700 tysięcy zł.
Komentarze 16
22.01.2013 14:12
Nie wiem po co ten parawan. Dzisiejsze pokolenie wstydzi się ściągnąć gacie i zmienić majtki? Jak byłem w wojsku to kąpaliśmy się w 10 chłopka nago pod prysznicami i nikt afery nie robił. Syn gra w klubie siatkarskim i po mecze to jest norma, że chłopaki biorą prysznic i nikt nie robi cyrków z parawanami. Dokąd ten kraj zmierza...
21.01.2013 21:45
Basen ładny, widać gruntowne odświeżenie posadzki, niecki i elementów wyposażenia. Basen jak zawsze kameralny, nieduży, wiemy, że to jeden z lepszych w okolicy do spokojnego popływania.
Niestety, szafki są dramatyczne! Te szafki nadają się do użytku pod warunkiem urządzenia przy pływalni szatni na okrycia i obuwie zewnętrzne.
Zblokowanie MAŁYCH szafek na jednej ścianie jest niekorzystne dla użytkowników, tym bardziej, że reszta szatni pozostanie pusta, nawet ławki do przebrania się nie ma, tylko parawan lekarski rodem z seventies. Wygodne użytkowanie szatni będzie możliwe tylko jedynie w tym tygodniu = zero ludzi, bo woda jeszcze niedogrzana, ale to przemilczę. Rozmiar szafki mikro mieści albo buty i kurtkę (te ocierają się o siebie, co przy obecnej aurze jest koszmarne), albo torba i ubranie. Nie zawsze co najnowsze jest dobre. Trzeba spojrzeć obiektywnie na to czym dysponujemy. Póki co, wracam na Belzacką.
21.01.2013 11:23
a ja tam wole jechac do Kleszczowa!!!
20.01.2013 19:05
marianka, sypnij Ty się w łeb!
20.01.2013 19:04
pływają, znaczy się kto? bo z tytułu wynika, że jakaś specjalnie uprzywilejowana grupa, dopiero artykuł wyjaśnia, że jednak wszyscy możemy.