W wieku 51 lat, po długiej chorobie, zmarła Beata Jendrych, którą kibice Piotrcovii mogą kojarzyć również z panieńskiego nazwiska tj. Krężel. Była bardzo zasłużoną zawodniczką piotrkowskiego klubu, z którym zdobywała medale Mistrzostw Polski oraz występowała w europejskich pucharach.
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
O śmierci legendarnej szczypiornistki poinformowała za pośrednictwem swojej oficjalnej strony MKS Piotrcovia.
- Beata była wychowanką naszego klubu i była wierna jednym barwom przez całą swoją sportową karierę. Sportowy szczyt osiągnęła pod okiem Julii Safiny, rzucając w sezonie 2002/2003 aż 200 bramek. Wywalczyła historyczne mistrzostwo Polski w 1993 roku, reprezentowała Piotrcovię w europejskich pucharach, a długoletnią i piękną karierę zakończyła w sezonie 2006/2007. - czytamy na stronie klubu.
Komentarze 11