TERAZ13°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Motocyklowa parada na zakończenie sezonu

JaKac1
JaKac1 niedz., 6 października 2013 11:53
W sobotnie popołudnie 5 października do Piotrkowa zjechali miłośnicy motocykli, by uroczyście zakończyć tegoroczny sezon.

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Dziesiątki pięknych maszyn przejechało przez miasto na Rynek Trybunalski, gdzie odbył się pokaz pojazdów z kalendarza "Piotrkowskie Motocykle".

Po prezentacji impreza do białego rana trwała w siedzibie Black Hole MC przy ul. szkolnej.

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

 

img=1 img=2 img=3

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 7

    ~On_oN (gość)

    08.10.2013 21:01

    Fajna impreza podobało mi się ale:
    1. Mogło by to wszystko odbyć się jak to w innych miastach w niedzielę a nie w sobotę. Dlaczego? Bo rzadko kto teraz ma wolne soboty w niedziele zawsze sporo ludzi się kręci po starym mieście całymi rodzinami i zawsze mogli by pooglądać maszyny no i oczywiście napewno by było więcej maszyn.
    2. Za mały rozgłos co do tej imprezy. Jest nasza "TV" Piotrkowska, jest radio, portal epiotrkow.

    Tyle ode mnie. Oczywiście gratuluję organizatorom za udana imprezę ;) Pozdrawiam


    ~Michał (gość)

    08.10.2013 11:03

    Szkoda, że artykuł jest tak mało opisujący sprawę. Zakończenie sezonu wspólnie organizowane przez Quo Vadis oraz Black Hole MC opiewało w liczne wydarzenie takie jak zbiórka pieniędzy na wyjazd dzieci z Domu Dziecka przy ul.Wysokiej na basen w Kleszczowie, darmową grochówkę, pokaz motocykli wybranych do kalendarza na 2014 rok i wiele innych atrakcji. Porządku pomagali pilnować motocykliści z Forum Piotrkowskich Motocyklistów. Impreza była bardzo udana.


    ~PT (gość)

    08.10.2013 07:11

    "kierowca" napisał:
    w koncu przestana te zlomy jezdzic po miescie...uff..uszy odpoczna.

    Oj chyba zazdrość cię bierze że te "złomy" są dużo lepsze od Twojego.


    ~kierowca (gość)

    08.10.2013 02:12

    w koncu przestana te zlomy jezdzic po miescie...uff..uszy odpoczna.


    ~psina lesina (gość)

    07.10.2013 15:54

    "polak-maly" napisał:
    Cieszę się, że już idzie zima.


    jak ci tak tęskno za zimą to se jedź do Murmańska


    reklama

    Dla Ciebie

    13°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio