Zawody rozgrywane w siatkówce plażowej o randze Mistrzostw Świata, skupiające niesłyszących zawodników, w tym roku się nie odbędą. Były zaplanowane w dniach od 8 do 15 sierpnia w Sulejowie. Jednak z powodu pandemii koronawirusa zostały przełożone decyzją Polskiego Związku Sportu Niesłyszących.
Autor: Siatkówka plażowa kobiet, fot. pixabay
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Nowy termin Mistrzostw Świata Głuchych w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn zaplanowano w dniach od 27 czerwca do 3 lipca 2021 roku. Nie zmieni się za to miejsce rywalizacji. Sportowcy będą rozgrywać swoje mecze na boiskach znajdujących się przy Szkole Podstawowej w Sulejowie.
Komentarze 5