Piotrkowski zespół zajął drugie miejsce w XXI Memoriale red. Andrzeja Kowalczyka, który tradycyjnie odbył się w Kielcach. Piotrcovia Piotrcovia przegrała z Galiczanką Lwów 26:37 (15:19) i wygrała z gospodyniami turnieju - Koroną Handball Kielce 27:26 (11:10). Już w środę podopieczne trenera Andrzeja Bystrama zmierzą się w meczu 1/16 finału Pucharu Polski z MKS PR Urbis Gniezno.
Autor: Fot.: www.piotrcovia.pl
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Kielecki turniej ostatecznie zakończył się zwycięstwem mistrza Ukrainy, Piotrcovia zajęła drugie miejsce, a na trzecim uplasowały się gospodynie.
W środę, 19 grudnia Piotrcovia zmierzy się na wyjeździe w spotkaniu 1/16 finału Pucharu Polski z MKS PR URBIS Gniezno.
Komentarze 6