TERAZ 3°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Umiarkowana
reklama

Mariusz Trynkiewicz ponownie skazany

A.Wolski
Artur Wolski pt., 31 lipca 2015 10:31
Pięć lat i 6 miesięcy ma spędzić w więzieniu Mariusz Trynkiewicz. Sąd w Gostyninie skazał piotrkowianina za posiadanie pornografii dziecięcej w czasie, gdy odbywał wyrok w Strzelcach Opolskich (za wielokrotne morderstwo). Wyrok nie jest prawomocny.
Zdjęcie
Autor: fot. Agencja Gazeta

Trynkiewicz spędził za kratami 25 lat za zabójstwo czterech chłopców w 1988 roku w Piotrkowie. Od kwietnia 2014 roku przebywa w Krajowym Ośrodku Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym przy Regionalnym Ośrodku Psychiatrii Sądowej w Gostyninie. 

Sąd zgodził się na upublicznienie jego danych osobowych i wizerunku.

Proces o posiadanie przez Trynkiewicza pornografii dziecięcej, w tym zdjęć oraz filmów na ponad 1300 plikach komputerowych toczył się z wyłączeniem jawności.

W trakcie śledztwa przyznał się on do zarzucanych czynów. Biegli orzekli, że Trynkiewicz popełniając czyny objęte aktem oskarżenia był w pełni poczytalny. 

Od wyroku Mariuszowi Trynkiewiczowi przysługuje apelacja do Sądu Okręgowego w Płocku.

 

Zobacz także:

Wyrok - nie mógł być inny niż kara śmierci...

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 46

    reklama

    Dla Ciebie

    3°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio