TERAZ22°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Kierowca uciekł z miejsca kolizji. Policja poszukuje sprawcy

M.Adamczyk
Mateusz Adamczyk sob., 24 lutego 2024 13:53
W sobotę (24.02) na ul. Nowy Świat w Piotrkowie Trybunalskim doszło do kolizji dwóch pojazdów. Jeden z uczestników zdarzenia uciekł z miejsca zderzenia.
Zdjęcie
Autor: fot.: kontakt@epiotrkow.pl

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Do niecodziennej sytuacji doszło na ul. Nowy Świat w Piotrkowie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierujący oplem doprowadził do kolizji z samochodem osobowym audi. Jak zaznaczają świadkowie zdarzenia, sprawca poruszał się srebrnym oplem astra 2.

 

Jak informuje policja, na miejscu zostały przeprowadzone wszystkie niezbędne czynności, które mają pomóc w odnalezieniu sprawcy i ukaraniem go. W wyniku tego zderzenia nikt nie ucierpiał.

 

Przypominamy, że zgodnie z Kodeksem karnym, jeżeli sprawca ucieknie z miejsca zdarzenia, może zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Grozić za to może kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

reklama

Komentarze 12

~piotrkowska policja (gość)

25.02.2024 22:02

Parę lat temu miałem kolizję w Piotrkowie. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Sprawa od razu zgłoszona na policję. Miałem wszystkie dane tj. marka, model, kolor oraz numer rejestracyjny pojazdu. Postępowanie zostało umorzone, a szkody musiałem naprawić z własnej kieszeni - tak działa policja w Piotrkowie Tryb.



~go?ć_gość (gość)

25.02.2024 10:29

Nowy świat trzeci swiat


~PO to dno. (gość)

25.02.2024 10:10

Niech szukają. Lepsze to niż pacyfikacja rolników.


~Adam ( gość) (gość)

25.02.2024 02:28

Nowy świat ?? A gdzie taka ulica jest??



~Prawie Warsiawa (gość)

24.02.2024 21:31

To jest taka ulica w Piotrkowie?


reklama

Dla Ciebie

22°C

Pogoda

Kontakt

Radio