Zarówno Wolbórz, jak i Rozprza świętują w tym roku 950. rocznicę powstania. Z tej okazji w obydwu gminach odbędzie się szereg rocznicowych uroczystości. Jedna z nich ma być wspólna.
Autor: Janusz Jędrzejczyk
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
- Rozmawiamy o tym, aby rozegrać mecz piłkarski. Dobrze się składa, bo Wolbórz będzie obchodził swój jubileusz tydzień po naszym, więc jest okazja, żeby samorządowcy zagrali i w Rozprzy, i w Wolborzu - mówi Janusz Jędrzejczyk, wójt gminy Rozprza (który zamierza grać w obronie).
Zarówno w Rozprzy, jak i w Wolborzu kulminacja obchodów nastąpi podczas dni tych gmin. Dni Gminy Rozprza odbędą się w tym roku 20 i 21 czerwca, a dni Wolborza 27 i 28 czerwca.
Komentarze 9