- Aktorstwo jest moim zawodem i tak naprawdę nie wiem dlaczego go wybrałem. Czasami robimy to, co nam w duszy gra i nie do końca jesteśmy do tego przygotowani. Skończyłem technikum elektryczne i to jest trochę dalekie od aktorstwa. Oprócz tego miałem pomysł, by zostać encyklopedystą. Za namową kolegów poszedłem do szkoły filmowej. Byli tam jednak lepsi ode mnie. Myślę, że do tej pory nie wiem co to znaczy być aktorem - mówił Ireneusz Czop.
- Spotkania te cieszą się bardzo dużą popularnością. Miały one przeróżne formy. W tym roku zmieniłem formułę na "scenę z mistrzem". Skupiłem się na edukacji teatralnej i filmowej. Naszą szkołę odwiedziło już wiele znanych osób, między innymi Olaf Lubaszenko, Marek Siudym, Jerzy Zelnik i Mirosław Hermaszewski czy Piotr Machalica - mówił Wiktor Szczepanik, nauczyciel języka polskiego w Gimnazjum nr 5.
Ireneusz Czop to aktor znany z takich filmów jak „Pokłosie”, „Komisarz Alex” czy „Jack Strong”. Jest to aktor Teatru Jaracza w Łodzi, jak również wykładowca w łódzkiej „Filmówce”.
Komentarze 14
18.04.2015 08:35
Ty naprawdę masz luzik ludzi za debili na tym forum??? Chyba masz za dużo wolnego czasu :)))
17.04.2015 21:59
do Ares - w związku z tym, że od 2003 roku w tym gimnazjum pełniłem z innymi czwartkowe dyżury w ramach Rady osiedla "Słowackiego - Północ"
17.04.2015 11:07
Kto wychowuje nasze dzieci? Np. pan Wiktor Szczepanik (język polski)
źródło:. pkw.gov.pl
Pan Szczepanik był kandydatem na radnego w ostatnich wyborach.
17.04.2015 06:35
To radny Dziemdziora poznaje sztuki aktorstwa w związku z koalicją ??? :)))