TERAZ2°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Groził ekspedientce śmiercią. Trafił za kratki

K.Rudzki
Krzysztof Rudzki śr., 7 września 2022 11:38
30-letni piotrkowianin wszczął awanturę w sklepie i groził śmiercią ekspedientce. Po kłótni opuścił sklep, aby po kilku minutach do niego powrócić. Wówczas wpadł jednak prosto w ręce policjanta.
Zdjęcie
Autor: Fot. KMP Piotrków

 

Do akcji doszło w poniedziałkowe popołudnie.  Piotrkowscy policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który wszczął awanturę w jednym ze sklepów przy ulicy Słowackiego. 

Awanturnik wtargnął za ladę, zrzucając z blatu wyłożony towar, ubliżał pracownicy i groził jej pozbawieniem życia. Kiedy po całym zajściu wybiegł z lokalu, ekspedientka zadzwoniła na policję obawiając się, że agresor może wrócić. Tak też się stało. Miał wyjątkowego pecha, bo wchodząc ponownie do sklepu, wpadł prosto w ręce policjanta dochodzeniówki, który zbierał materiał dowodowy w tej sprawie - relacjonuje Dagmara Mościńska z piotrkowskiej policji. 

Okazało się, że 30-letni piotrkowianin miał już konflikty z prawem i jest poszukiwany do odbycia sześciomiesięcznej kary pozbawienia wolności za przestępstwa kradzieży. Mężczyzna trafił za kratki, a we wtorek dodatkowo usłyszał zarzut gróźb karalnych. Grozi mu za to 2 lata pozbawienia wolności. 

 

Podsumowanie

    Komentarze 8

    reklama

    Dla Ciebie

    2°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio