TERAZ11°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

COVID-19: 370 osób zmarło, ofiary również w regionie

Ł.Michalczyk
Łukasz Michalczyk czw., 18 listopada 2021 11:16
Minionej doby odnotowano w Polsce 24 882 zakażenia koronawirusem. Mamy też najwięcej zgonów od 8 maja - zmarło 370 osób, a 100 z nich wyłącznie z powodu COVID-19. Również w naszym regionie odnotowano przypadki śmiertelne.
Zdjęcie
Autor: fot.: freepik.com

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

W Piotrkowie Trybunalskim potwierdzono minionej doby 35 nowych przypadków COVID-19. W powiecie piotrkowskim jest 36 kolejnych zakażonych, a jeden pacjent zmarł. 

 

W naszym regionie najwięcej nowych zakażeń (po 38) jest w powiatach radomszczańskim i bełchatowskim. W tym drugim zmarły cztery osoby. W powiecie tomaszowskim mamy 31 kolejnych zakażonych i dwa przypadki śmiertelne. Najmniej dodatnich wyników testów otrzymali mieszkańcy ziemi opoczyńskiej - 20.

 

Sytuację covidową wszystkich powiatów województwa łódzkiego przedstawia poniższa tabela:

 

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 28

    ~Maruś (gość)

    26.11.2021 08:36

    A "expert" pod 32 nazwą wypisuje brednie.


    ~kraku (gość)

    19.11.2021 10:10

    Umierają i będą umierać na własne życzenie. Pandemia wśród niezaszczepionych trwa.


    ~Kalik (gość)

    19.11.2021 07:47

    W jednej z piotrkowskich szkół zachorowało trzech nauczycieli (nie byli zaszczepieni) - kilka klas przez to poszło na tygodniową pracę zdalną! I jeszcze do stwierdzenia użytkownika Piotr.Covianin - takiego idiotycznego pytania jakiego zadałeś jeszcze nie widziałem w tej dyskusji! Oby nikt z Twojej rodziny nie był w tej codziennej setce.



    ~miś bez ucha (gość)

    18.11.2021 22:53

    Wyguglajcie sobie film "Dr. Zelenko przed rabinicznym sądem". Niespełna 24 minuty, które może choć niektórym Covidianom rozjaśnią w głowach.



    ~dowcip węgierski (gość)

    18.11.2021 21:06

    ...Szef kancelarii premiera (Węgier) dodał, że według prognoz matematyków czwarta fala pandemii na Węgrzech może osiągnąć szczyt pod koniec listopada lub na początku grudnia....



    reklama

    Dla Ciebie

    11°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio