TERAZ 23°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama NaturoBank - Blisko Ciebie

Brązowy Piotrków świętuje! Medalowy piknik i wielka feta na Rynku Trybunalskim

A.Wolski
oprac. Artur Wolski śr., 20 maja 2026 17:45

To będzie jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tej wiosny w Piotrkowie Trybunalskim! Już w najbliższym czasie, bo 22 maja KRASOŃ MKS Piotrcovia rozegra swój ostatni mecz sezonu ORLEN Superligi Kobiet przeciwko Piłce Ręcznej Koszalin. Spotkanie ma wymiar historyczny – po końcowej syrenie piotrkowskie szczypiornistki odbiorą brązowe medale Mistrzostw Polski.
Dla kibiców oraz mieszkańców miasta klub wraz z Miejski Ośrodek Kultury (MOK) przygotował ogromną niespodziankę. Świętowanie sukcesu przeniesie się z hali prosto w serce miasta, gdzie odbędzie się wyjątkowy Medalowy Piknik na Rynku Trybunalskim. Mecz rozpocznie się o 17:00, a impreza o 15:00.

 

Brązowy Piotrków świętuje Medalowy piknik i wielka feta na Rynku Trybunalskim
Autor: archiwum epiotrkow.pl/R. Illinicz

Emocje na telebimie i strefa dla najmłodszych

Kibice, którzy nie zasiądą na trybunach, nie przegapią ani sekundy widowiska. Na Rynku Trybunalskim stanie wielki telebim, na którym transmitowany będzie zarówno mecz, jak i oficjalna ceremonia medalowa. Organizatorzy zadbali o atrakcje dla całych rodzin. W programie przewidziano: Handballową strefę – gry, zabawy i sportowe wyzwania dla najmłodszych fanów. Występy artystyczne – na scenie zaprezentują się wokaliści i grupy z MOK Piotrków Trybunalski. Konkursy z nagrodami – okazja do zdobycia unikalnych klubowych pamiątek.

Czy Gladiatory trafią do Piotrkowa?

Emocje sportowe nie zakończą się na samych medalach. Podczas oficjalnej ceremonii zostaną wręczone prestiżowe Gladiatorzy, czyli nagrody dla najlepszych postaci sezonu 2025/2026 ORLEN Superligi Kobiet. Biorąc pod uwagę rewelacyjną dyspozycję KRASOŃ MKS Piotrcovii oraz liczne nominacje dla zawodniczek i trenera, Piotrków ma ogromną szansę na zgarnięcie najważniejszych indywidualnych wyróżnień w polskiej piłce ręcznej.

Koncert Tatiany Kopali i medalowa dyskoteka

Po części oficjalnej i prezentacji drużyny oraz sztabu szkoleniowego, Rynek Trybunalski zamieni się w wielką strefę rozrywki. Gwiazdą muzyczną wieczoru będzie Tatiana Kopala, a zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia stanie się medalowa dyskoteka pod gwiazdami. To doskonała okazja, aby wspólnie podziękować drużynie za walkę, serce zostawione na parkiecie i historyczny sukces. Przyjdź, kibicuj i świętuj sukces piotrkowskiego sportu razem z nami!

  

Reklama

Podsumowanie

    Źródła opracowania: piotrcovia.pl
    reklama

    Komentarze 0

    reklama

    Dla Ciebie

    23°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio