TERAZ 3°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Bezpłatne chipowanie psów i kotów w piotrkowskim schronisku – zadbaj o bezpieczeństwo swojego pupila

K.Chojnacka
Karina Chojnacka pt., 3 października 2025 11:14

W Schronisku dla Zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się  w sobotę 4.10 2025r. bezpłatna akcja czipowania psów i kotów. W godzinach od 8:00 do 12:00 wszyscy mieszkańcy Piotrkowa będą mogli za darmo zachipować swojego pupila.

Zdjęcie
Autor: freepik

Najważniejsze informacje

  • Akcja bezpłatnego chipowania psów i kotów odbędzie się w Schronisku dla Zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim w sobotę 4.10 2025r. w godzinach od 8:00 do 12:00.
  • Chipowanie zwierząt jest skutecznym sposobem identyfikacji, ułatwiającym kontakt z właścicielem w przypadku zaginięcia.
  • Organizatorzy zachęcają wszystkich mieszkańców Piotrkowa do skorzystania z bezpłatnej możliwości zaczipowania swoich pupili.
  • Zabieg chipowania jest bezpieczny, bezbolesny i szybki, a może okazać się kluczowy, gdy zwierzątko zgubi się.
  • Cała akcja zorganizowana jest z okazji Światowego Dnia Zwierzaka, w ramach którego obecna będzie marszałek województwa łódzkiego Joanna Skrzydlewska, ambasadorka piotrkowskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Chipowanie to jeden z najskuteczniejszych sposobów na identyfikację zwierząt. Dzięki niemu, w przypadku zaginięcia, możliwy jest szybki kontakt z właścicielem. Tego typu działania są nieocenione, szczególnie z punktu widzenia pracowników schronisk.

W ramach trwającej akcji schronisko zaprasza wszystkich mieszkańców Piotrkowa na specjalne wydarzenie, które odbędzie się w sobotę, 4 października 2025 roku, w Schronisku dla Zwierząt przy ul. Małopolskiej 3. W godzinach od 8:00 do 12:00 będzie można bezpłatnie zaczipować swojego psa lub kota.

Organizatorzy zachęcają, by z tej okazji skorzystali wszyscy właściciele zwierząt, których pupile jeszcze nie posiadają mikroczipu.

Warto zarezerwować chwilę i skorzystać z tej możliwości. Zabieg jest bezpieczny, bezbolesny i trwa dosłownie chwilę, a może okazać się kluczowy, gdy zwierzak się zgubi.

Całe wydarzenie zorganizowane jest w ramach Światowego Dnia Zwierzaka. Tego dnia w schronisku będzie przygotowanych mnóstwo atrakcji dla odwiedzających a w wydarzeniu weźmie udział marszałek województwa łódzkiego Joanna Skrzydlewska, która została ambasadorką piotrkowskiego schroniska dla bezdomnych zwierzaków.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 7

    reklama

    Dla Ciebie

    3°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio