- Stwórzmy specjalną strefę dla naturystów. Dzięki temu ci, którzy przed skorzystaniem z piotrkowskich pływalni chcieliby wziąć prysznic nago, mogliby to zrobić, nikogo nie gorsząc – proponuje radny Bronisław Brylski.
Autor: fot. Archiwum ePiotrkow
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
- Takie pomieszczenie, w którym jest 14 czy 16 natrysków, w sposób bardzo prosty kotarą można byłoby podzielić, żeby dać ludziom wybór. Jeżeli dżentelmeni chcą w stroju Adama się odświeżyć przed pójściem na basen i po, to mieliby tę możliwość, wchodzą w takie miejsce, gdzie nikomu to nie przeszkadza – proponuje radny.
Przypomnijmy, że o naturystach na basenie przy Belzackiej w Piotrkowie zrobiło się głośno po ostatniej sesji Rady Miasta. Radny Przemysław Winiarski mówił wówczas, że dzieci narażone są na obsceniczne zachowania dorosłych, którzy biorą prysznic nago.
Komentarze 32