TERAZ15°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Aikidocki Dzień Kobiet

K.Rudzki
Krzysztof Rudzki pon., 13 marca 2023 07:31
Na wyjątkowe seminarium z okazji Dnia Kobiet zaprosił piotrkowski Klub Aikido Aikikai. Spotkanie odbyło się w hali Relax, a gościem specjalnym spotkania była sensei Barbara Chrabąszczewska, polska legenda tej dyscypliny sportu.

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Spotkanie było skierowane do wszystkich sportowców, ale w sposób szczególny do kobiet. Warsztaty poprowadziły instruktorki: sensei Barbara Chrabąszczewska 5 dan oraz Marta Wąs 4 dan.

Aikido trenuje dużo więcej panów niż pań, ale chcemy przypominać, dzięki takim szkoleniom, że sztuki walki też są dla kobiet - podkreśla sensei Marta Wąs.

Barbara Chrabąszczewska to legenda polskiego aikido. Na macie ćwiczy od 1979 roku. Stworzyła i prowadzi klub we Włocławku. Jako pierwsza kobieta w Polsce otrzymał stopień mistrzowski 5 dan.

Spotkanie podzielone było na cztery bloki treningowe, podczas których instruktorki zaprezentowały tajniki aikido. Z okazji Dnia Kobiet na koniec dla pań nie zabrakło także tradycyjnych kwiatów. 

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 2

    reklama

    Dla Ciebie

    15°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio