Znęcał się nad partnerką. 36-latek może trafić do więzienia

PolicjaTomaszów Wtorek, 16 kwietnia 20247
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 36-latka, który groził i znęcał się nad swoją partnerką. Naraził także 3-letniego syna na niebezpieczeństwo, prowadząc pojazd i sprawując opiekę nad 3-latkiem, gdy był pod wpływem środków odurzających. Sprawa wyszła na jaw, kiedy policjanci pojechali na miejsce nieszczęśliwego wypadku, w którym partnerka mężczyzny wypadła z balkonu tomaszowskiego bloku.
zdjęcie ilustracyjne / fot.: freepik.com zdjęcie ilustracyjne / fot.: freepik.com

9 kwietnia 2024 roku w godzinach porannych, dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o kobiecie, która wypadła z balkonu z drugiego piętra w jednym z tomaszowskich bloków. Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe oraz policyjne patrole. Mundurowi na miejscu zastali młodą kobietę. 29-latka była przytomna, została przewieziona do szpitala.

Policjanci ustalili, że do tego zdarzenia nie przyczyniły się inne osoby i był to nieszczęśliwy wypadek. W rozmowie z funkcjonariuszami kobieta oświadczyła, że w mieszkaniu, powinien znajdować się jej 36-letni partner wraz z 3-letnim dzieckiem. Okazało się jednak, że przed interwencją służb, mężczyzna wraz z dzieckiem odjechał autem. Policjanci natychmiast rozpoczęli ich poszukiwania. Po kilku godzinach na terenie Spały zatrzymali do kontroli osobowego volkswagena, którym kierował 36-latek. W pojeździe znajdowało się również 3-letnie dziecko, które zostało przekazane pod opiekę rodziny. Kierowca volkswagena został poddany badaniu, które wykazało, że kierował autem i sprawował opiekę nad małoletnim, znajdując się pod wpływem narkotyków. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie- mówi asp. szt. Grzegorz Stasiak z KPP w Tomaszowie.

Dalsze ustalenia mundurowych doprowadziły do zebrania materiału dowodowego i przedstawienia mężczyźnie zarzutów znęcania się nad pokrzywdzoną, kierowania wobec niej gróźb karalnych i naruszenia nietykalności cielesnej, zniszczenia mienia oraz kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających z jednoczesnym narażeniem małoletniego syna na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Na wniosek prokuratora sąd tymczasowo aresztował 36-latka na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Masakra ~Masakra (Gość)16.04.2024 17:21

Tylko po co pokazujecie twarz tej kobiety?

28


Yhyj ~Yhyj (Gość)16.04.2024 19:58

Do 5 lat... Mało.

50


Alkoholik ~Alkoholik (Gość)16.04.2024 19:56

Jak to szło?? Łobuz Kocha naj bardziej... oj kochają łobuzy oj kochają. A że czasami po twarzy za mocno po masują to co tam ...ważne że by się 800 + na bombelki Karinie zgadzały

42


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)16.04.2024 18:37

Tomaszów Och Tomaszów i tomaszowskie zwyczaje

40


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat