Znamy nowego burmistrza Rozprzy

Region Poniedziałek, 22 kwietnia 202443
Tylko 4 głosy więcej dla Pawła Kowalczyka, a wybory w Rozprzy zakończyłyby się w I turze. Kowalczyk wówczas uzyskał blisko 20 % przewagę nad pełniącym obowiązki burmistrza Arturem Cubałą. Czy II tura była już tylko formalnością?
Znamy nowego burmistrza Rozprzy

Pełniący obowiązki burmistrza Rozprzy, a wcześniej jego zastępca Artur Cubała uzyskał w II turze wynik 36,99%, natomiast kontrkandydat Paweł Kowalczyk 63,01% głosów. Przewaga wniosła aż 1273 głosy. Nowym burmistrzem Rozprzy został więc Paweł Kowalczyk.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

12

2


Komentarze (43)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ffffffffffff ~ffffffffffff (Gość)23.04.2024 08:54

Tylko uważajcie mieszkańcy na fakt, że ten młodzian Kowalczyk jest zielony jak szczypiorek na wiosnę. Swoją niewiedzę będzie maskował rządami twardej ręki. Jednak chcąc się utrzymać będzie musiał wziąć sobie na zastępcę kogoś z rozeznaniem tematu. Gdyby był normalny wziąłby sobie kogoś, kto zna gminę i jej bolączki. Stawiałbym na Pana Jędrzejczyka, którego prawdopodobnie ktoś wstawił na minę z tym alkoholem. Ale niech stoi daleko od pana Cubały. Niech ten pan na C zajmie się sobą i poszuka uczciwej pracy. Chyba, że już odłożył sobie na wakacje życia to niech jedzie. Wystarczy już dynastii. Demokracja wygrała! Teraz niech wygrają na tym mieszkańcy.

92


Gola ~Gola (Gość)23.04.2024 18:56

Znam pana Ziembę, bardzo dużą ma wiedzę i Rozprza by naprawdę z nim dobrze miała.

18


Rospisia ~Rospisia (Gość)22.04.2024 17:04

Panie Pawle gratulacje, ale kategorycznie nie Ziemba-mam prawo tak pisać bo całą rodziną za panem głosowaliśmy.

102


Prawo ~Prawo (Gość)23.04.2024 15:24

Każdy ma prawo komentować. Też z tego prawa korzystam. Ale proszę mi odpowiedzieć co wam ludzie daje pisanie źle na temat byłego Burmistrza albo na Nowego? Trzeba podziękować byłemu Panu Burmistrzowi a zarazem pogratulować Nowemu. Tak trudno? Ja dziękuję Panu Arturowi i Gratuluję Panu Pawłowi. Tylko tyle

32


Dać szansę ~Dać szansę (Gość)23.04.2024 15:13

Poczekajmy nie oceniajmy. Dziękujemy Panu Arturowi za wszystko i uważam że temat zakończyć. Nie obrażajmy ani byłego Burmistrza ani obecnego. Były demokratyczne wybory.Mieszkancy zadecydowali. Trzeba z godnością że sceny zejść a następcęa muszą na nia wejść. Proste. Dziękujemy i zapraszamy. Pozdrawiam przeciwników i zwolenników.

42


Ma prawo ~Ma prawo (Gość)23.04.2024 14:55

Pań Kowalczyk ma prawo wybierać i powoływać kogo zechce. Musi mieć obok Siebie ludzi którym ufa. Więc wice, sekretarza musi poprostu zmienić na kogo? Jego sprawa. Dla przypomnienia poprzedni Pan Wójt potem Burmistrz powołując swojego zastępcę też nie brał opini ludzi którzy nie byli zadowoleni i głośno się sprzeciwiali. Był i nic się nie stało. Dla potwierdzenie słów wyniki wyborów. Więc poczekamy i zobaczymy co zwojuje Nowy burmistrz jego zastępca kimkolwiek by nie był. Piec lat i wybory. Zleci.

51


Ktosiek ~Ktosiek (Gość)23.04.2024 07:50

Gratulacje dla Pana Pawła Kowalczyka tak o to buduje się przyszłość wreszcie Rozprza bedzie wiedziała że ma inne miejscowości a nie tylko Mierzyn .Stop Cubałom i tym ludzią którzy tak wypisują na temat Pana Pawła bo nie mogą się pogodzić że ludzie wolą kogoś lepszego od nich

115


realistka ~realistka (Gość)23.04.2024 11:37

Nie no błagam - Pan Kowalczyk "Nie należy do partii politycznej" to żart? Brzuch mnie boli od śmiechu. Zlitujcie się!

72


Pracownicy Ok ~Pracownicy Ok (Gość)22.04.2024 14:02

Gratulacje dla nowego Burmistrza. Proponuję aby Pan Burmistrz na poczatku uspokoił pracowników Gminy których ktoś wprowadzał w błąd i siał strach przed Panem jaki to Pan zły i że wszystkich zwolni. Uspokoi Pan i praca będzie szła. Pracownicy tylko komentują i sieją wśród siebie i innych niepotrzebny stres.

97


***** *** ~***** *** (Gość)22.04.2024 03:42

Właśnie zaczęły się rządy pisiorów w Rozprzy. Zięba nadchodzi????

1612


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat