Advertisement

Złodziej zakłócił budowę drogi w gminie Rozprza

Policja KMP PiotrkówRegion Piątek, 19 marca 202176883
Piotrkowscy kryminalni na podstawie swoich analiz ustalili i zatrzymali 41-latka, który na początku marca włamał się do koparki. Jego łupem padły dwa akumulatory oraz około 20 litrów paliwa. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty.
fot.: KMP Piotrków fot.: KMP Piotrków

Dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do koparki. Na miejscu policjanci ustalili, że maszyna była zaparkowana na terenie budowy w gminie Rozprza. Pracownik pozostawił ją tam po zakończeniu pracy, przy budowie drogi. Nad ranem pracownicy zauważyli uszkodzony wlew paliwa oraz brak dwóch akumulatorów. Miejsce zdarzenia nie było objęte monitoringiem.

 

Piotrkowscy kryminalni podjęli działania zmierzające do ustalenia sprawcy. Analiza zebranych śladów i dowodów pozwoliła na wytypowanie sprawcy. 17 marca funkcjonariusze zatrzymali 41-latka. Podczas przeszukania jego posesji, kryminalni odnaleźli dwa plastikowe zbiorniki z paliwem. Podejrzewany wskazał również gdzie ukrył skradziony akumulator.

 

Mężczyzna został zatrzymany, a wkrótce usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny do prokuratury zostanie złożony też wniosek o objęcie go dozorem policyjnym. Część odzyskanego mienia wkrótce trafi do pokrzywdzonego.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

romek ~romek (Gość)19.03.2021 17:32

To już wiadomo dlaczego takie słabe tempo budowy dróg w naszym kraju. Tu akumulator tam akumulator do tego jeszcze parę baniek ropy i wszystko stoi.

10


xl ~xl (Gość)19.03.2021 16:23

"Analiza zebranych śladów i dowodów pozwoliła na wytypowanie sprawcy" Ciekawe jakie to ślady? Pewnie z kanistra mu się lało ciurkiem do samej zagrody :-)

10


Alan ~Alan (Gość)19.03.2021 10:04

Karać pasożytów dotkliwie!!!

80


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat