Advertisement

Zapraszają do nauki przez zabawę

ePiotrkow Piątek, 21 października 20220
Piotrkowski Uniwersytet Pierwszego Wieku zaprasza na zajęcia. To propozycja dla najmłodszych "studentów", w wieku od 7 do 12 lat. Dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania w różnych dziedzinach.
fot.: archiwum UJK Piotrków fot.: archiwum UJK Piotrków

Zajęcia będą prowadzone w ramach czterech akademii: słowa, odkrywcy, alchemika i rycerskiej. Spotkania obejmują tematy z zakresu zarówno nauk humanistycznych, ścisłych, ekonomicznych, jak i przyrodniczych.

 

Aby przyłączyć się do zespołu małych odkrywców trzeba się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

 

Zajęcia będą odbywać się w jedną sobotę w miesiącu. Mają one charakter teoretyczny oraz praktyczny i trwają około 2 godzin. Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: ptbakad@gmail.com.Zainteresował temat?

4

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat