XIX Dni Miasta i Gminy Rozprza za nami

Region Wtorek, 18 czerwca 20240
Dwudniowe święto miasta i gminy Rozprza 2024 upłynęły w szampańskiej atmosferze. Zawody wędkarskie, pokaz mody "Modna Gospodyni", wesołe miasteczko i inne atrakcje dla całych rodzin. Gwiazdami wieczoru w sobotę był zespół "Big Cyc" a w niedziele dla publiczności zagrał zespół "Defis". Muzyki nie zabrakło również w ciągu dnia dzięki lokalnym orkiestrom, występom zorganizowanym dzięki Gminnemu Centrum Kultury na scenie wystąpili również uczniowie szkół i przedszkoli.

Ładuję galerię...

Pierwszy Dzień Święta (15.06.2024) gminy Rozprza rozpoczął się od przeprowadzenia zawodów wędkarskich nad zalewem Cieszanowickim. Następnie na Stadionie „GKS Czarni Rozprza odbyły się zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych dziewcząt i chłopców.

 

O godzinie 16 uroczystego otwarcia XIX Dni Miasta i Gminy Rozprza oraz przywitania przybyłych gości dokonał Burmistrz Rozprzy Paweł Kowalczyk wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Rozprzy Robertem Kabzińskim, zastępcą Burmistrza Małgorzatą Wrzeszcz oraz Sekretarzem Gminy Anną Kaźmierczak. Następnie na scenie zagościli najmłodsi wykonawcy z Przedszkoli oraz Szkół z terenu Gminy Rozprza, oraz Gminnego Centrum Kultury, po których na scenie zaprezentował się Zespół Kasztelania Swing Band, a gwiazdą sobotniego wieczoru był zespół BIG CYC.

 

W Niedzielę na scenie wystąpili ponadto: Marszowo Koncertowa Orkiestra z Milejowa, Orkiestra Dęta OSP Mierzyn, KGW „Sami Swoi” z Mierzyna, Gminne Centrum Kultury w Rozprzy, Diana Jakubiak, Julia Popiołek wraz z zespołem Aetheric a gwiazdą wieczoru był Zespół DEFIS. Ponadto podczas pokazu mody „Modna Gospodyni”, który odbył się na scenie, swoje piękne stroje zaprezentowały panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat