Artykuły do tagu: Dni Gminy

XIX Dni Miasta i Gminy Rozprza za nami
Dwudniowe święto miasta i gminy Rozprza 2024 upłynęły w szampańskiej atmosferze. Zawody wędkarskie, pokaz mody "Modna Gospodyni", wesołe miasteczko i inne atrakcje dla całych rodzin. Gwiazdami wieczoru w sobotę był zespół "Big Cyc" a w niedziele dla publiczności zagrał zespół "Defis". Muzyki nie zabrakło również w ciągu dnia dzięki lokalnym orkiestrom, występom zorganizowanym dzięki Gminnemu Centrum Kultury na scenie wystąpili również uczniowie szkół i przedszkoli.
Tak świętowała Wola Krzysztoporska. Koncert Zikko i Classic, a na koniec dyskoteka pod gwiazdami. Święto gminy już za nami. ZDJĘCIA
Święto Gminy Wola Krzysztoporska odbyło się w sobotę (25 maja) na boisku sportowym przy ul. Cmentarnej. Wystąpili między innymi zespół Classic i Zikko.
Rozprza pierwszy raz świętuje jako miasto
Dni Miasta i Gminy Rozprza odbywają się w ten weekend na tamtejszym stadionie. Nie zabrakło rozmaitych wydarzeń i bogatej części artystycznej. Sobotnią gwiazdą wieczoru był zespół Łydka Grubasa.
„Będzie, będzie zabawa, będzie się działo!”. Gwiazdy na scenach Piotrkowa i regionu
Rozpoczniemy w Grabicy już w niedzielę, potem będzie Wola Krzysztoporska, Moszczenica, Wolbórz, Gorzkowice, Piotrków i Rozprza. W takiej kolejności, w poszczególnych miastach i gminach będziemy w tym roku bawić się na imprezach plenerowych. Szykuje się dobra zabawa przy świetnej muzyce.
Grabica będzie świętować. Kogo zobaczymy na scenie?
Grabica jako pierwsza w regionie będzie w tym roku obchodziła święto gminy. Imprezę zaplanowano na 21 maja. Wiemy już także, kto w tym roku pojawi się na scenie.
Znamy kolejną gwiazdę. Kto zagra w Woli Krzysztoporskiej?
Już 28 maja odbędzie się Święto Gminy Wola Krzysztoporska. Przez cały dzień zaplanowano wiele atrakcji dla dużych i małych. Nie zabraknie także koncertów, a gwiazdą wieczoru będzie Miły Pan.
Dni Gminy 2020 nie odbędą się!
To przykra informacja, ale niestety trzeba ją przekazać. Z powodu panującej pandemii koronawirusa i narzuconych restrykcji, a co za tym idzie brakiem możliwości organizowania imprez masowych, z przykrością informujemy, że tegoroczne Dni Gminy Wola Krzysztoporska nie odbędą się.
MIG rozgrzał publiczność w Woli Krzysztoporskiej
Gmina Wola Krzysztoporska świętowała w rytmie disco polo. Tegoroczne dni gminy odbyły się 25 maja i uświetnił je zespół MIG.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat