Advertisement

Wypadł samochodem z drogi i trafił do szpitala

ePiotrkow Czwartek, 09 września 202177008
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło po godzinie 14:00 na skrzyżowaniu ulic Wolborskiej, Życzliwej i Witosa. Kierowca jadący zbyt szybko osobowym seatem, chcąc uniknąć zderzenie wykonał manewr omijania i wypadł z drogi. Kierowca seata został przewieziony do szpitala.

Ładuję galerię...

 

- Ciągnik rolniczy wyjeżdżając z podporządkowanej ulicy Życzliwej wyjechał częściowo na pas ruchu. Widząc to kierujący osobowym BMW, który jechał od strony Polichna w kierunku Piotrkowa wykonał manewr omijania wjeżdżając na przeciwległy pas ruchu. Poruszający się za osobówką kierowca seata nie zachował do niego bezpiecznej odległości, a dodatkowo nie dostosował prędkości do warunków i usiłując również wykonać manewr omijania wjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wypadł z drogi i wjechał do rowu – informuje st. asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy piotrkowskiej KMP.


Kierowca osobowego seata w wyniku zdarzenia został przewieziony do szpitala. Doszło do tego jeszcze przed przyjazdem drogówki, dlatego nie został przebadany pod kątem trzeźwości.


Oprócz policji na miejscu pracowała straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

piotrcowianin ~piotrcowianin (Gość)13.09.2021 12:27

zainteresowanych a w szczególności służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i planowanie ruchu serdecznie zapraszam na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa - https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html, bo ten ulicy Wolborskiej w Piotrkowie Trybunalskim - aż się prosi o kolejne zdarzenia !!!

30


dziedzic pruski ~dziedzic pruski (Gość)09.09.2021 18:01

Jakby miał czerwone zaciski pędzlem barwione to by wyhamował???? I w ten sposób kolejny turbo śmierdziel trafi na złom????

27


stefan ~stefan (Gość)09.09.2021 20:11

Czerwone tablice dla wieśków,żeby ich było z daleka widać,wtedy człowiek bardziej czujny.

27


? ~? (Gość)09.09.2021 20:18

To slepy ten z trzydziestki czy jak??

10


go?ć_anna ~go?ć_anna (Gość)09.09.2021 21:24

Ograniczenie do 60 w tym miejscu, gdyby jechał zgodnie z przepisem, to by nie wyleciał z drogi

51


999 ~999 (Gość)09.09.2021 20:27

Testował szybki sposób podróży z Ziemi na Mars z tym, że teleportacja nastąpiła z drogi do szpitala.

31


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat