Wolbórz świętuje! Dwa dni dobrej zabawy

Region Sobota, 08 czerwca 20241
Koncerty zespołów Defis i Varius Manx to główne punkty dwudniowego święta miasta i gminy Wolbórz. W sobotę oficjalnie rozpoczęły się 23. Dni Wolborza. Oprócz koncertów, organizatorzy przygotowali także inne atrakcje.

Ładuję galerię...

Pierwszy dzień tegorocznych Dni Wolborza rozpoczął się od programu dla dzieci. DoMiSiE zapewniły zabawę dla najmłodszych uczestników wydarzenia. Po godzinie 17.00 obyła się część oficjalna i otwarcie imprezy. Następnie na scenie zaprezentował się zespół ludowy OwCok. Następnie wystąpiła grupa SzafaGra, po czym przyszedł czas na gwiazdę wieczoru – zespół Defis. Pierwszy dzień Dni Wolborza 2024 zwieńczyła dyskoteka, którą poprowadził Bang B.

To już jest kawał historii i tradycji oraz przyzwyczajenia do tego, że Dni Wolborza muszą być. Cieszę się ogromnie, że dopisuje pogoda, bo to zawsze najważniejszy czynnik decydujący o powodzeniu imprezy. Dni Wolborza są dwudniowe, więc mieszkańcy mają w czym wybierać, ale widać, że jest u nas dużo rodzin z dziećmi, bo mają w czym wybierać  - mówi burmistrz Wolborza Andrzej Jaros.

W niedzielę o godzinie 19.00 wystąpi Big Bike Orchestra, a o 21.00 Varius Manx & Kasia Stankiewicz.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_zofia ~go?ć_zofia (Gość)10.06.2024 11:46

Byla lipa

50


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat