Wielki charytatywny piknik w Gorzkowicach

Środa, 23 sierpnia 20230
Mamy dla siebie czas - pod takim hasłem w Gorzkowicach odbędzie się wielki piknik charytatywny połączony z akcją profilaktyczną. Podczas imprezy zbierane będą środki na leczenie dla pani Wioli Matyjaszczyk, zmagającej się z nowotworem.
Fot. siepomaga.pl Fot. siepomaga.pl

Już od kilku lat w Gorzkowicach organizowany jest piknik profilaktyczny, którego zadaniem jest zachęcenie młodych ludzi do życia bez nałogów. W tym roku zabawa będzie miała szczególny charakter. Impreza odbędzie się pod hasłem "Mamy dla siebie czas" i będzie połączona ze zbiórką pieniędzy dla pani Wioli Matyjaszczyk, zmagającej się z nowotworem.

W trakcie tego pikniku, poza wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych, będziemy starali się zbierać środki finansowe na wsparcie pani Wioli Matyjaszczyk, która musi zmagać się ze straszną chorobą. Mam nadzieję, że uda nam się zgromadzić na pikniku wielu przyjaciół, którzy pomogą nam, a przede wszystkim pomogą pani Wioli - zaprasza Alojzy Włodarczyk, wójt gminy Gorzkowice.

W programie imprezy są m.in. występ lokalnych artystów, pokazy taneczne oraz pokaz iluzji. Na najmłodszych czekać będą animacje, gry, zabawy, przejazdy bryczką, fotobudka czy park dmuchańców. 

 

Dla pani Wioli prowadzona jest także zbiórka na portalu siepomaga. Z historią jej walki z chorobą można zapoznać się TUTAJ.

 

 


Impreza odbędzie się w niedzielę na boisku sportowym przy ul. Cmentarnej. Początek o godzinie 16:00.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat