Universe zagra w Piotrkowie!

MOK Piotrków Sobota, 22 lipca 20234
"Tyle chciałem ci dać", "Wołanie przez ciszę", "W perły zmienić deszcz", to tylko część przebojów, które będzie można niebawem usłyszeć na żywo w Piotrkowie. W ramach cyklu Trybunlskie Granie na deskach Amfiteatru Miejskiego wystąpi zespół Universe.

Na ich utworach, zwłaszcza w latach 80. minionego wieku wychowały się tysiące młodych Polaków. Chociaż obecny skład zespołu różni się od tego pierwotnego, to członkowie zespołu Universe, dzięki świetnemu brzmieniu, wypracowanemu przez lata wspólnego grania, oraz wspaniałe przeboje, skomponowane przez Mirka Bregułę i Henryka Czicha, wciąż przyciągają na swoje koncerty tłumy fanów.

 

Tym razem w ramach Trybunalskiego Grania formacja z Katowic zaprezentuje się piotrkowskiej publiczności. Koncert zaplanowano na sobotę (29.07.2023) w Miejskim Amfiteatrze. Początek o 20.00, a wstęp jest bezpłatny. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Aga Szefler ~Aga Szefler (Gość)22.07.2023 19:43

Już takie głupoty.. kto tego by sluchal??!

110


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)22.07.2023 15:37

Bez Mirka Breguły, to już nie ten sam zespół.

80


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat