Tribute to AC/DC, czyli 4 Szmery na Trybunalskim Graniu

Środa, 03 lipca 20240
Kolejna odsłona wakacyjnego cyklu Trybunalskie Granie już 5 lipca. W Amfiteatrze Miejskim w Piotrkowie rozbrzmiewać będą największe przeboje grupy AC/DC w wykonaniu cover bandu 4 Szmery.
fot.: 4 Szmery fot.: 4 Szmery

Zespół wykona klasyki AC/DC i zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty, która ukaże się we wrześniu tego roku. Jako support wystąpi grupa BoobSucker. Będzie też spotkanie z fanami przed występami i dodatkowy akustyczny set w pubie.

Już w na ten piątek przygotowaliśmy prawdziwą gratkę dla fanów mocnego gitarowego brzmienia, czyli koncerty zespołów 4 Szmery i BoobSucker w ramach cyklu Trybunalskie Granie. Poza występami w amfiteatrze będą też wydarzenia towarzyszące. Przed koncertem tribute band AC/DC spotka się z fanami w Księgarni Rynek Trybunalski 2, gdzie będzie podpisywał płyty. Po koncertach głównych zapraszamy natomiast na afterparty do pubu SKYY, gdzie będzie można posłuchać rockowych hitów w wersjach akustycznych – informuje Michalina Kowalczyk z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 

Szczegółowy plan na piątek przedstawia się następująco:

17:00 - podpisywanie płyt i spotkanie z zespołem (Księgarnia Rynek Trybunalski 2)

19:00 - koncert BoobSucker (Amfiteatr Miejski)
20:00 - koncert zespołu 4 Szmery (Amfiteatr Miejski)
23:00 - 4 Szmery po godzinach + set akustyczny (SKYY PUB ul. Rycerska 8)

 

4 Szmery na Trybunalskim Graniu

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat